telefon

704 237 390

Solárium Plzeň

Solárium  DOUBRAVKA

Fantastické opalovací výsledky ! Každý den , je jasnější, že 10K100 je nejlepší volba pro opálení pod sluncem. rychlé okamžité opálení dloho trvajíci zlatá pokožka

Krásně bronzové opálení po celý rok je snem skoro každého z nás. Není se také čemu divit. Za výlohami, v časopisech či ve filmech se setkáváme s dokonalými a opálenými těly, které se postupně staly ideálem. Mnozí z nás tak tráví ve snaze o vypracovanou postavu hodiny v posilovně,  solárium bylo vyvinuto za účelem získání či udržení opáleného vzhledu pokožky. Ta je ozařována UV zářením, oproti klasickému opalování však obsahuje pouze jeho složku UVA. Díky absenci složky UVB tak sice nehrozí riziko spálení, ale je důležité si uvědomit, že právě UVB záření působí pozitivně na psychický stav a regeneraci pokožky, za kterou velice často následuje také návštěva solária.

Naše solária máme navržena dle kombinace UVA a UVB záření,  každý si tak vybere, co nejlépe vyhovuje vaší pleti.

Každá zářivka Cosmedico, jež používáme v našich solárií, je plná 40 let zkušeností a intenzivního výzkumu opalovacích efektu slunečního spektra. Cosmedico se vyrábějí v Německu a zaručují kvalitu, spolehlivost a bezpečné opalování.

 

 

SOLÁRIUM Č. 1 - UVA≥UVB

SOLÁRIUM Č. 2 - UVA-UVB

SOLÁRIUM Č. 3 - UVB≥UVA

SOLÁRIUM Č. 4 - STÁNÍ RUBÍNOVÉ OPALOVÁNÍ